Karaoke Mikofon

tarafından
60
Karaoke Mikofon

Karaoke mikrofonlar çok eğlendiriyor !
Son zamanların en büyük eğlencesi haline gelen karaoke, büyük küçük demeden, yaş sınırı tanımadan ailece değişik bir aktivite yapma imkanı sunuyor.
Işıklısı, mp3 çalarlısı, hoparlörlüsü olan çeşit çeşit karaoke mikrofonları kalitelial. com dam seçip eğlenceyi başlatabilirsiniz.
Severek dinlediğiniz şarkıları, karaoke mikrofonla artık siz söyleyeceksiniz.
Üstelik karaoke yapılan herhangi bir yere gitmeye gerek kalmadan, kendi evinizde ve kendi yakınlarınız arasında çekinmeden, utanmadan, sıkılmadan ve dilediğinizce…
Karaoke mikrofonunuzu sesinizi duyurmak istediğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz.
Seyahatte, piknikte, tur gezilerinde, arkadaş toplantılarında, doğum günlerinde, sevgilinize serenat yapmak istediğiniz romantik anlarda her daim yanınızda…
Led ışıklı ve disco ışıklı karaoke mikrofonları, çocuklar çokdaha çok sevecek ve daha çok dikkatini çekecektir. Şarkı söylerken ışıkların oynaması çocuğa farklı bir eğlence yaşatacaktır. Karaoke mikrofon ile uyku öncesi masal dinletirken, duvarlara yansıyan ışık oyunları ile hayal dünyaları genişleyecek ve uykuya dalmaları kolaylaşacaktır.
Müzik dinlemeyi seven gençler ve ruhu genç olanlar ise, mp3 çalarlı karaoke mikrofon ile müzik dünyasında keşfe çıkmanın tadını çıkaracaklar.
Arkadaşlarla gidilen piknikte oturmak yerine, son zamanların en gözde aktivitesi olan karaoke ile daha çok eğleneceksiniz.

 

Bu aktiviteye özenip katılmak isteyen diğer insanlarla yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Topluca gidilen tur gezilerinde elden ele dolaşan karaoke mikrofon ile anlatacağınız değişik bir seyahat maceranız olacak ve yolun nasıl bittiğini anlamayacaksınız.
Her türlü eğlencenize destek olan karaoke mikrofonunuz ile yazılanlar haricinde değişik eğlenceler geliştirebilirsiniz.
Karaoke mikrofon eğitime de katkı sağlıyor ! Nasıl mı ?
Beden eğitimi derslerinde düzenlenen bahçe oyunlarında, öğretmenin komut vermesi ve müzik dersinde söylenen şarkılara karaoke mikrofon ile yankı efekti verilmesi ile eğitim hem eğlenceli hale geliyor, hem de motivasyon kazandırıyor.
Karaoke mikrofonu kullandıkça sizde kullanım alanlarının ne kadar geniş olduğunu görecek ve yeni alanlar keşfedeceksiniz.

Karaoke mikrofon nasıl ve ne şekilde kullanılır ?
Karaoke mikrofonunuzu ;
1- Mikrofon olarak
2- Hoparlör olarak
3- Mikrofon + hoparlör olarak
4- Mp3 çalar olarak
kullanabilirsiniz. Şarkı söylemediğiniz zamanlar karaoke mikrofonunuz güçlü bir ses çıkışıyla anaında ses bombasına dönüşebilmektedir.

 

Bu durumda yapmanız gereken iş, Karaoke mikrofon üzerinde bulunan mikrofon tuşunu kapatıp, hoparlör tuşunu aktif hale getirmek olacaktır.
Yada tam tersi yapılarak, sesinizi yükseltebileceğiniz, eko verebileceğiniz mikrofon olarak kullanabilirsiniz.
Ayrıca flash bellekte olan müziklerinizi dinlemek için, karaoke mikrofunun alt kızmında bulunan flash bellek girişine takıp mikrofonunuzu mp3 çalara dönüştürebilirsiniz.
Şarkı söylemek, müzik ve radyo dinlemek, mikrofon olarak kullanmayı mümkün hale getiren karaoke mikrofonlar ile ayrı ayrı olarak, mp3 çalar, ses bombası ve mikrofon almanıza gerek kalmayacaktır.
Birden çok cihazı üzerinde bulunduran karaoke mikrofonlar, tam şarj dolumunda 4 saat kullanım süresi ve uzunca bir müddet bekleme süreleri vardır.,
Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz olarak, özgürce hareket ederek kullanım imkanı sağlamaktadır.