Babyliss Curl Secret Pro Saç Maşası – Bukle Makinesi

tarafından
73
Babyliss Curl Secret Pro Saç Maşası – Bukle Makinesi

Bayanların, güzelliğini ortaya çıkaran saçları için verdikleri uğraş ve harcadıkları zamanın ne kadar fazla olduğunu hepimiz biliriz.
Çünkü bayanlar bilirler ki saçlarla oluşturulan imaj, mimikleri, davranışı ve ruh halini etkiler. Dışarıya karşı daha bir enerji dolu ve daha bir aktif olurlar.
Yaşam tarzının ve ruh halinin değişimi ilk önce saçlarda belirir. Bu değişim, saçların bakımı, rengi, kesimi, şekli olarak yansır.
Saçta yapılan bu değişimler, yüz şeklini ve ifadesini tamamen değiştirir.
Saçlara hacim vermek ve güç katmak için yapılan şekillendirme işlemi, bayanların sıkça kullandıkları saç şekillendirme aletleriyle daha kolay hale gelmiştir. Çeşitli saç şekillendirme aletleri arasında, yüz tipine ve saç yapısına uyan saç şekillerinden beğendiğini yapabilmek için o saç stilini ortaya çıkarmaya yardımcı olan saç şekillendiricilerden birini seçmek tercihe kalmıştır.


Babyliss Curl Secret Pro Saç Maşası, saçına bukle ve doğal dalga efekti vermek isteyen bayanların kullanabileceği bir saç şekillendiricidir. Saçlara bukle ve dalga ile volüm vermenin en kolay yolu Babyliss Curl Secret pro saç maşasını kullanmaktır.
Yüzünüzü ve saçınızı ön plana çıkarmak için yapacağınız işlem, Babyliss curl secret pro saç maşası ile oldukça kolaydır. Kuaförde veya evde saç şekillendirmek için uzunca bir süre harcamaya gerek kalmadan, kısa zamanda saçınızda harika dalgalar ve bukleler oluşturabilirsiniz.
Kataloglarda gördüğünüz dalgalı saç modellerini, artık siz de kendiniz yapabilirsiniz. Herkes tarafından beğenilen yeni saç modelleri ortaya çıkarmak sizinde hoşunuza gidecektir.
Saç şekillendirmede beklentilerini yüksek tutan bayanlar için Babyliss curl secret pro saç maşası, kesinlikle tatmin edici sonuçlar alabileceği bir saç şekillendiricidir.
Kullanıldığı andan itibaren, ne kadar pratik olduğunu ve kısa zamanda neler yapabileceğinizi göreceksiniz.
Saçınıza şekil verdirmek için sıklıkla gittiğiniz kuaföre, bu saç şekillendiriciyi aldıktan sonra ne kadar az uğrar olduğunuza inanamayacaksınız.
Babyliss curl secret pro saç maşasını kullandıktan sonra, şimdiye kadar kullandığınız saç şekillendiriciler ile saçınızı ne kadar yıprattığınızı ve ne kadar vakit harcadığınızı anlayacaksınız. Hiç bir şekillendiricinin yapamadığı doğal dalga ve bukleleri kolaylıkla yaptığınızı gördükçe, günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelecek ve elinizden düşürmeyeceksiniz.
Performansı ile sizi gülümseten sonuçlar aldıkça, ”iyiki de almışım ” diyeceğiniz bir saç şekillendiriciniz olacak.
Kuaföre gidip saç yaptırmanın maliyetini ve kuaföre gitme sıklığını düşünecek olursak, Babyliss Curl Secret Pro Saç Maşa fiyatının, 3-4 kullanımda bu açığı kapatacağı ve istediğiniz an elinizin altında olup defalarca kullanılabileceğinden, saç şekillendirmenin oldukça uygun fiyata geldiği bariz ortadadır.


Babyliss Curl Secret Pro Saç Maşası Kullanımı

Babyliss curl secret pro saç maşasını kullanacağınız zaman, size düşen saç tutamını ayırmaktır.
Saç tutamını ayırdıktan sonra zaten sizin birşey yapmanıza gerek kalmadan Babyliss curl secret pro saç maşası, doğal dalga ve bukle oluşumunda yapabilecek her şeyi yapıyor.
Saçı alıyor, kıvırıyor ve bırakıyor… !
İşte hepsi bu kadar.
Saç yapma ve şekillendirme konusunda el becerisi olmayan bayanların bile gözü kapalı kullanabileceği bir saç şekillendiricidir.

Babyliss Curl Secret Pro Saç Maşasının Özellikleri;

Bu saç şekillendirici üzerinde bulunan özellikler aslında, kullanıcısının daha rahat, daha kolay, daha sağlıklı ve daha kalıcı bir şekilde saçlarını şekillendirmesi için konulmuş özelliklerdir.
Saç tipine ve yapısına uygun özellikleri saç şekillendiriciniz üzerinde ayarlayarak, saç şeklinizden ve saç şekillendiricinizden daha fazla performans alabilirsiniz.
Saçınızın ince telli yada kalın telli oluşuna göre, makine üzerindeki ısı derecelerinden birini seçiniz. İnce telli saçlar daha çabuk ve daha az ısıyla şekil alacağından, gereksiz ısıya maruz bırakmamak için maşanızın üzerinde bulunan ısı derecesini saç yapınıza göre ayarlayınız.
Kalın telli saçlar ise daha zor şekil alacağından, makinenizin ısı ve zaman ayarını biraz daha yüksek tutmak, aldığınız sonuçtan daha memnun olmanızı sağlayacaktır.

Babyliss uurl secret pro saç maşası, 3 kademe zaman ayarı ve 3 kademe ısı ayarına sahiptir.
Saçın yapısına göre 8, 10 ve 12 saniyeden oluşan, saçı içinde tutma zamanını, kendi saç tipinize göre ayarlayabilirsiniz.
Yine 190, 210 ve 240 olarak ayarlanabilen ısı derecelerinden, saçınızı yıpratmadan şekil verebileceğiniz bir ısı ayarını seçebilirsiniz.
Isı tabanının seramikten yapılmış olması, saçın yıpranmasını önlemek için ısı ayarından sonra getirilen extra bir özelliktir.
Kullanım sonrası açık unutulması durumunda, otomatik olarak kendini kapatır ve kullanım aralarında enerji tasarrufu sağlayan uyku moduna geçme özelliğine sahiptir.
Olası saç dolanması durumunda ise makineniz otomatik olarak kendini durduracaktır.
Saç tipinize göre makinenizin ısı ve zaman ayarını doğru yaptığınız takdirde, harika sonuçlar almamanız için hiç bir sebep yoktur.

Saçta kırılma, kopma, yıpranma yapmadan, gayet sağlıklı bir şekilde saçlarınıza şekil verebileceğiniz Babyliss curl secret pro saç maşası ile saçlarınızı daha çok seveceksiniz.