Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti

tarafından
247
Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti

Etkili bir masajın insan üzerinde fiziksel ve ruhsal olarak sağladığı rahatlık herkes tarafından bilinmektedir.
Gün içinde yaşanılan stres ve yorgunluğun giderilmesi için en iyi yöntem masaj yaptırmaktır.
Masaj, bedensel rahatlamanın dışında, bazı hastalıkların tedavisinde yardımcı olan bir uygulamadır.
Kasların gerilip tutulmasından, sindirim, sinir ve dolaşım bozukluklarına kadar bir çok hastalıkta, masaj uygulaması tedavi sürecini hızlandırmaktadır. Aynı zamanda zihnin rahatlamasını sağlarken, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde de önemli payı bulunmaktadır.

Derinlemesine yapılan bir masaj, iç organları uyarılarak, vücut sıvılarının harekete geçmesini sağlar.
Sağlık açısından, vücuttan toksinlerin atılması ve arındırılması oldukça önemlidir.
Masaj, dolaşımı hızlandırarak, toksinlerin vücuttan atılmasına, sağlık açısından vücutta bulunan zararlı maddelerin bedenden temizlenmesine yardımcı olur ve vücuttan ödem atmaya birebirdir.
Hareketsizlik ve stres nedeniyle dolaşımın yavaşlamasından ötürü, dokulara giden kanın yavaşlaması ile sertleşen, gerilen kasların neden olduğu ağrıları dindirmede büyük etkisi vardır.
Masaj, gerek sağlık açısından, gerekse rahatlama açısından, ruh ve beden için gerekli bir uygulamadır.
Masaj uygulanırken vücutta belli bir ısı artışı olur ve bu ısı artışı kan dolaşımını hızlandırarak, dolaşım bozukluğuna olumlu bir şekilde katkıda bulunur.
Temas edilen cilt bölgesinde, deriye en yakın olan kılcal damarların genişlemesini sağlayarak dokulara giden kan akışını düzenler. Dokulara giden kan ise hücrelerin daha iyi beslenip, hücrelerin güçlenme ve yenilenmesini sağlar.
Masajın rahatlatıcı etkisi, masaj yapıldığı anda vücutta salgılanan hormonlardan ileri gelmektedir. Masaj esnasında salgılanan serotonin ve endorfin hormonlarının, masajın sadece fiziksel değil psikolojik olarak ta rahatlatan ve hiç bir yan etkisi olmayan terapi seansı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Dışarıdan alınacak kimyasallardan çok daha etkili, çok daha doğal bir yardımcı tedavidir.

Masajın kilo verme de olan katkısı ve etkisi azımsanamayacak kadar büyüktür ve fazla kilo sorununun fiziksel ve ruhsal olarak bazı sıkıntılar yaşattığı bilinmektedir. Yani aslında fazla kilolu olmak ta bir nevi sağlık sorunudur. Metabolizmanın yavaş olması, sindirim, dolaşım ve hareket bozuklukları, fazla kiloların sebep olduğu ve sağlığı birebir etkileyen faktörlerden bazılarıdır.
Bu faktörlerin ortadan kalkması için, yapılan diyetin yanında hareketli bir yaşama geçmek her ne kadar doğru bir adım olsa da, aşırı kilodan dolayı hareket etmekte zorlanan kişiler için, ilk başta metabozlizmayı hızlandırıp kilo verimini arttıran masajlar uygulamak kişiyi motive edecektir.
Fakat masaj yaptırmak için insana duyulan ihtiyaç, bir süre sonra yapan ve yaptıran kişi için sorun haline gelecektir ve masaj bilgisi olmayan kişilere yaptırılan masajın etkisi de bir o kadar tartışılır.
Bilinçli olarak yapılmayan masaj ise sakatlanmalara neden olabilmektedir.
Bazı kişiler dokunmayı, bazı kişiler ise dokunulmayı sevmeyebilir.
İşte tam bu noktada, masaj ve zayıflama etkili relax tone masaj aleti en büyük yardımcınız olacak.
Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aletinin yaptığı derinlemesine masaj ile kilo verimi daha da hızlandıracak.

 

Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aletinin faydaları nelerdir ?

Derinlemesine yaydığı titreşimler sayesinde, kilo kontrolü, kilo verme, selülitlerin giderilmesi ve önlenmesinde oldukça etkilidir.
Titreşim yayarak vücutta oluşturduğu ısı ile yağların parçalanmasını sağlayarak vücuttan kolay atılmasına sebep olur.
Yağ dokularının fazla olduğu bölgelerde kan akışını hızlandırarak, yavaş çalışan metabolizmanın hızını arttırır.
Masaj sırasında yaptığı özel ve ritmik titreşimler ile cilde, cilt altı dokularına, yağ dokularına ve kaslara etki ederek, hem rahatlama sağlar, hem de zayıflamaya katkıda bulunur.
Relax Tone masaj ve zayıflama aleti genel olarak sağlık üzerinde yaptığı olumlu etkiler, zayıflama ve kilo veriminde de gözle görülür bir şekilde fark yaratır.
Sağlıklı yaşam ve zayıflamak için kalori yakmayı sağlayan spor akitiviteleri ve egzersizlerin bazı sebeplerden dolayı yapılamaması durumunda, Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti büyük ve küçük kasları uyararak çalışmasını ve güçlenmesini sağlar.
Düzenli olarak uygulanan masaj ile beklenenden daha kısa sürede istenilen kiloyu vermeye yardımcı olur.
Belirli bölgelere yapılan masaj uygulaması, bölgesel zayıflamada son derece etkilidir.
Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti, kol, bacak, göbek gibi sarkma şikayeti olan bölgeleri sıkılaştırır.
Stresli ve fiziksel açıdan yorgunluk veren işte çalışan kişilerin kaslarını gevşeterek, kas yorgunluğunu alır.
Relax Tone masaj ve zayıflama aleti, sırt, boyun, omuz, kol, bacak, ayak, karın gibi vücutta bir çok bölgede kullanılarak rahatlama sağlar.

Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti nasıl kullanılır ?

Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti, dakikada 2500 den fazla titreşim yayan, masaj ve zayıflama etkisine sahip ve 4 farklı başlığı olan bir masaj aletidir.
Düz başlık; daha çok, boyun, omuz, sırt ve ensede oluşan kas tutulmalarının ve ağrıların giderilmesinde kullanılır. Fazla hırpalamadan, yormadan, acıtmadan masaj yapmayı sağlar.

Dalgalı başlık ; Bu başlıkla masaja dalga efekti verilerek, daha derinlere inmesi kolaylaştırılarak, yağ dokularının uyarılması ve parçalanması daha etkin hale getirilmiştir.

8 bilyeli, hareketli başlık ; Masaj ve zayıflamada etkili olan bu başlık kullanılarak, vücutta incelme ve selülitleri yok etme sağlanır.

Törpü başlık ; Dirseklerde, dizlerde ve ayaklarda oluşan kalın ve ölü derilerin giderilmesinde kullanılır.

Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti, iki ayrı modda çalışma hızına sahiptir. İlk düzey kasların ısınmasını sağlayarak, daha sonra geçilecek ikinci düzeye hazırlar. İkinci düzeydeki mod ise, küçük ve büyük kasların çalışmasını, güçlenmesini arttırarak yağ yakımını hızlandırır ve derinlemesine etkili bir masaj yapar.

Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aleti elektrik enerjisiyle çalışır. Şarj bitiminde masaj etkisinin azalması durumu yaşanmaz. Kullanımı oldukça pratiktir. Taşınabilir olduğundan, gidilen her yere götürmek mümkündür. Yaklaşık 800 gr ağırlığındadır.
Merkezkaç kuvveti ile dairesel dönen başlıkların oluşturduğu etkili titreşimlerle masaj ve zayıflama etkisi sağlar.

İster masaj yapıp rahatlama, ister kilo verip zayıflama amaçlı kullanılan Relax Tone Masaj ve Zayıflama Aletini, uygun fiyata ve kapıda ödemeyle kalitelial.com adresinden temin edebilirsiniz.
Relax tone masaj ve zayıflama aletinin etkisini, selülit giderici ve inceltici kremler ile arttırabilirsiniz.
Bizden size ufak bir tiyo olarak, eğer başlıkların kremler ile kirlenmesini istemiyorsanız, kullanacağınız başlığı strech film ile kaplayarak kullanabilir, uygulama sonunda filmi çıkarıp atabilirsiniz.